Новачку: як швидко і без ДТП навчитися водити автомобіль?

  • Ви отримаєте до 95% вартості авто
  • Виїзд оцінювача БЕЗКОШТОВНО
  • Автовикуп по всьому Києву і області
  • Гроші відразу на місці
1 Step 1
Додатково
ТакНі
Післе ДТП?
Авто розмитнене?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Не легке завдання вивчити правила дорожнього руху, а тим більше здати екзамен з практичної частини – водінню. Будь-який початківець водій проходив все і відчував на собі: боязнь щось зробити не так, від страху трясуться руки і ноги.

Але ось іспит зданий і вуаля! Настає, як здається, найщасливіший день у світі – отримуєш права. Тільки на зміну радості приходить знову невеликий страх – як самостійно вести себе на дорозі при великому потоці машин, встигнути дивитися на дорогу, на знаки дорожнього руху, та ще й перебігають пішоходів, часом в недозволеному місці. Реакція повинна бути блискавичною.

Так як же перетворитися в досвідченого водія?

Перше правило: не потрібно слухати інших водіїв, у кожного свій стиль водіння.

Необхідно уважно стежити за дорогою, розраховувати тільки на свої знання і вміння, а не слухати інших.

На дорозі повно «розумників» або, як вони себе називають, асів, які намагаються навчити їздити. Перший час доведеться потерпіти, новачкам на дорозі будуть сигналити, підрізати, матюкати… Навряд чи хто схвалить, тільки що здав іспит на права, манеру їзди.

Дуже важко доведеться перший час з паркуванням, проїздом на кільці (можна «прогавити» знак і не зрозуміти – кільце головна дорога чи ні і у кого перевага). Також варто розібратися з виїздом на головну дорогу, виїзд на нерегульоване перехрестя і багато іншого. Але досвід приходить з практикою. Тут не потрібно боятися, хоча образ на адресу водія-буде чимало.

Кожен початківець водій через все це проходив. Спочатку буде страшнувато одному виїжджати на дорогу, коли поруч немає того самого зануди інструктора, який говорив як і що правильно робити. Так якщо ззаду підпирає величезний Джип, який поспішає і сигналить прямо в спину, стає страшно подвійно.

А хіба самі водії, які сигналять і матюкають, не були такими? Звичайно ж були. Просто все забулося.

Друге правило: необхідно постійно купувати позитивний досвід від поїздок, нехай і на невеликі відстані.

Дуже багато людей, які вже забули, що були такими ж новачками, помічають, що початківець водій поводиться на дорозі впевнено, починають його поважати. Не треба боятися того, що навколо подумають про тебе, що ти поганий водій. Потрібно намагатися адекватно поводитися на дорозі, тільки робити треба це з розумом.

Третє правило: треба бути самим собою

Необхідно оцінити ситуацію на дорозі і приймати рішення самостійно. Тільки потрібно пам’ятати, що ситуація на дорозі змінюється щосекунди. Тому необхідно приймати вірне рішення ситуації.

Правило четверте: радій життю

Негативна ситуація може розрядитися набагато швидше від настрою водія. У нашому непростому житті, позитиву дуже не вистачає …

Правило п’яте: не треба будувати з себе супер-гонщика!

Життя ставить на місце тих, хто любить виробляти (і це стосується всіх водіїв, незалежно від стажу водіння). Тому краще залишатися самим собою і потихеньку адаптуватися на дорозі в якості нового водія.

У висновку напуття для початківців водіїв:

За кермо необхідно сідати в спокійному стані. У разі роздратованості, краще спочатку заспокоїтися, а потім починати рух. У разі форс-мажору, при неможливості урівноважитися, поїздку краще відкласти на інший час або на наступний день.

Людина, яка побувала в аварії, відрізняється від того, хто туди не потрапляв ніколи, тим, що був занадто впевнений у собі. Тому досвід тут зовсім ні до чого. Головне думати, перш ніж щось зробити. Включати мізки на дорозі не тільки треба, а необхідно. Хто цього не робить, у них відсутні всілякі переживання і роздратування, що негативно позначається на водінні. Необхідно пам’ятати і ніколи не забувати про те, що дорога помилок не прощає!

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас