Гроші під заставу вантажного авто

 • До $25 000 готівкою протягом 1 години
 • Ви отримаєте до 85% вартості авто
 • Гроші під заставу авто від 1,9% на місяць
 • Автоломбард працює в Києві і області
 • Без довідки про доходи і без поручителів

Автоломбард: гроші під заставу авто в містах Київської області

Автоломбард – Ви можете отримати гроші під заставу автомобіля вже сьогодні. Ми приймаємо в заставу автомобілі на ходу всіх марок і моделей після 2000 року випуску. Ви отримаєте до 85% від ринкової вартості авто на термін від 1 до 12 місяців. Автомобіль на час застави буде перебувати в цілковитій безпеці на стоянці що охороняється.
1 Step 1
Автоломбард: отримати гроші в заставу авто
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Гроші під заставу вантажного авто. Трапляється, що терміново знадобилася велика сума грошей, але кредит брати не вигідно чи ні можливості. У такому випадку, якщо у Вас є вантажний транспортний засіб, його можна здати під заставу в автомобільний ломбард і отримати велику суму грошей. Погасивши займ, Ви отримаєте назад авто, вирішивши всі свої проблеми і при цьому не продаючи вантажівка.

Переваги позики під заставу вантажного авто від VIKUPAUTO.KIEV.UA:

 • По-перше, позику під заставу вантажного транспорту – це швидка і надійна угода. Без черги і очікування Ви отримуєте великі гроші, а також нотаріально завірені умови угоди і документи.
 • По-друге, це вигідна угода. Адже ми пропонуємо низькі відсотки, а графік виплат складається індивідуально під кожного клієнта.
 • По-третє, від Вас не буде потрібно купи паперів і довідок про доходи. Всього три документа і вантажне авто, і Ви отримаєте на руки гроші.

Умови ломбарду вантажних автомобілів:

 • Ставка комісії за все від 1,9% на місяць.
 • Сума позики: 500 – 25 000 доларів.
 • Терміни позики: 1 – 12 місяців.
 • У займ видаємо до 80% ринкової ціни вантажівки.

Як отримати гроші під заставу вантажної машини?

Звертайтеся до нас в автоломбард, залишивши заявку на сайті і отримаєте позику під заставу вантажівки вже сьогодні. У заявці на отримання позики обов’язково вкажіть свій номер телефону, а також марку та модель вантажного авто, бажану суму і термін позики.

Вам подзвонить наш фахівець і домовиться про зустріч. Під час особистої зустрічі ми оцінимо машину і обговоримо умови угоди. Далі за участю нотаріуса будуть складені всі необхідні документи і їм же завірені.

В результаті, Ви отримаєте на руки гроші в повній сумі одним платежем і документи. Транспортний засіб ми заберемо на спеціальну парковку. Там воно перебуватиме до повного погашення Вами суми заборгованості.

Які вантажні авто приймає автоломбард?

Бажано щоб Ваш вантажівка був випущений після 2000 року. Крім того, він в обов’язковому порядку повинен бути на ходу, а також в хорошому стані.

Ломбард вантажних машин приймає автомобілі будь-яких виробників: Mercedes, Daf, Volvo, Scania, Iveco, Isuzu, Nissan, Tata, Renault, Tatra, Man, КамАЗ, БелАЗ, УАЗ, КрАЗ, ГАЗ, МАЗ, ЗІЛ та інші.

До того ж, автоломбард приймає з причепом і без такі вантажні автомобілі: автоцистерна, лісовоз, автозчеплення, самоскид, зерновоз, трал, автовоз, мікроавтобус і інші. Приймаються також вантажні авто з маніпулятором.

Які документи потрібні щоб оформити позику під заставу вантажного автомобіля?

Отримати гроші під заставу вантажної машини можна маючи при собі оригінали таких документів:

 • паспорт транспортного засобу;
 • паспорт власника або ж ID-карта;
 • ідентифікаційний номер.

Всі автомобілі ретельно перевіряються нашими фахівцями. Ви не отримаєте грошей під заставу викраденого або краденого авто, кредитного транспортного засобу, машини в розшуку і т.д.

Де ми працюємо?

Отримати терміново гроші в позику під заставу вантажного автомобіля можна в Києві і в Київській області. Ми працюємо по всьому місту Київ, Обухів, Біла Церква, Українка, Фастів, Яготин, Бориспіль, Славутич, Бровари, Васильків, Коцюбинське, Ірпінь, Березань, Боярка, Сквира, Вишгород, Переяслав, Буча, Козин, Богуслав та інших.

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас