Викуп авто Chevrolet

  • Ви отримаєте до 95% вартості авто
  • Виїзд оцінювача БЕЗКОШТОВНО
  • Автовикуп по всьому Києву і області
  • Гроші відразу на місці
1 Step 1
Додатково
ТакНі
Післе ДТП?
Авто розмитнене?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Викуп авто Chevrolet. Компанія Шевроле створена в 1911 році в США і входить в концерн General Motors. Свій перший автомобіль Шевроле випустив в 1912 році – Chevrolet SIX. Багато авто цієї марки, випущені ще до 2000-х років навіть в наш час, користуються попитом не тільки у авто колекціонерів, а й у багатьох водіїв, наприклад, Chevrolet Impala.

У наші дні даний виробник користується популярністю в українських автовласників. Компанія має машини в різному ціновому діапазоні і широкий асортимент. Кожне авто зібрано якісно і часто має тривалий термін служби.

Як продати Шевроле?

Як відомо, всі способи продажу автомобіля забирають багато часу і сил. Самостійний продаж найчастіше обходиться без додаткових витрат, але триває довше за все. Не завжди вдається швидко знайти покупця. Також можна продавати через посередників, оплачуючи їх роботу. Однак, цей спосіб теж не може забезпечити Вам швидкий продаж.

Продати автомобіль всього за пару годин без додаткових витрат коштів можна через автовикуп Chevrolet. Для цього достатньо зв’язатися з нами за телефоном або ж залишити заявку на сайті. Заявку на викуп можна знайти на кожній сторінці нашого сайту. Необхідно її заповнити, вписавши інформацію про автомобіль і вказавши свій контактний номер телефону. Для більш точної і об’єктивної оцінки радимо прикріпити кілька фотографій. Наші експерти опрацюють заявку і зв’яжуться з Вами. Ми назвемо ціну автомобіля і, якщо Ви згодні з нашою оцінкою, ми швидко викупимо авто і виплатимо гроші на руки тут же.

Переваги продажу машин Chevrolet через VIKUPAUTO.kiev.ua:

  • По-перше, весь процес продажу займає від півгодини до двох годин.
  • По-друге, Ви тут же на руки отримаєте до 95% ринкової вартості Вашого Шевроле.
  • По-третє, робота з нами – це надійна швидка угода.

І нарешті, ми допомагаємо правильно переоформити транспортний засіб, дотримуючись законів.

Які авто Chevrolet можна нам продати?

Викуп авто купує автомобілі марки Chevrolet будь-якої моделі. До того ж, нам не важливо, якого року виробництва машина. Вона може бути випущена як в цьому році, так і десять і більше років тому. Ми готові викупити Chevrolet Lacetti, Chevrolet Aveo, Chevrolet Volt, Chevrolet Malibu, Chevrolet Cruze, Chevrolet Captiva і інші моделі.

До того ж, ми розглядаємо до викупу Chevrolet в різному стані: з пробігом, новий, після ремонту, аварійний, потопельник, проблемний, згорілий, після ДТП, з поломками, кредитний, нерозмитнений, відновлений, з-під таксі, старий, без двигуна , що не на ходу, битий, на єврономер, з несправною АКПП, іржавий, в ідеальному стані і т.д.

Документи для продажу автомобіля марки Шевроле:

  • тех. паспорт
  • паспорт власника або ж ID-карта
  • ІПН (ідентифікаційний код)

Автовикуп після ДТП Шевроле

Зрозуміло, викуп авто також скуповує Шевроле після ДТП. Наші фахівці вигідно оцінюють биті авто і пропонують власникам найвищу ціну на ринку. Ви навіть можете викликати нас на місце аварії. І ми прямо там викупимо автомобіль і візьмемо на себе всі витрати по евакуації (якщо авто не на ходу). Що ще краще, скупка аварійних машин готова викупити самий «убитий» автомобіль, будь він зовсім м’ятим, іржавий, згорілий або з битим склом.

? Як швидко можна продати Шевроле через автовикуп?

Зазвичай процес викупу Шевроле займає від 30 хвилин до декількох годин

? Чи вигідно продавати Chevrolet через автовикуп?

Звичайно! Автовикуп - це швидкий і вигідно спосіб продати Chevrolet в Києві і в усій Київській області

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас