Адвокат по ДТП

 • Оцінка вартості завданих збитків
 • Проведення автотехнічної експертизи
 • Проведення трасологічної експертизи
 • Дослідження аудіо- та відео- запису ДТП

Юрист адвокат ДТП Київ та Київська область

Юрист при ДТП Київ допоможе Вам вирішити більшость проблем, котрі виникли в результаті аварії. Завдяки послугам адвоката при ДТП Ви сможете мінімізувати наслідки дорожньо-транспортної пригоди, а також відновити справедливість.
1 Step 1
Допомога автоадвоката
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Адвокат по ДТП. Як відомо, на дорогах України щодня стаються аварії. Попадаючи в дорожньо-транспортну пригоду багато водіїв починають хвилюватися і піддаватися паніці. В стресовому стані часто трапляється, що думки в голові плутаються, стає тяжко відновити перебіг подій і дати об’єктивні покази. Адже при зіткненні транспортних засобів для виявлення винуватця потрібно чітко описати, що сталося, за якої швидкості, виміряти кут зіткнення, відстань між авто і т. д. В результаті, водії завідомо можуть обмовити себе, даючи недостовірну інформацію.

Хто такий адвокат по ДТП?

Адвокат по ДТП – це кваліфікована та надійна юридична допомога кожному водію в разі потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду. Наші професіональні адвокати готові взяти на себе Вашу справу починаючи від безпосередньо моменту аварії і аж до її закінчення в суді.

Навіщо потрібен адвокат по ДТП?

Адвокат по аваріях являється кваліфікованим спеціалістом, який знаючи всі права, норми та закони допоможе Вам вирішити спірні питання стосовно дорожньо-транспортної пригоди. Крім того, ми надаємо допомогу в проведенні автотехнічної та трасологічної експертиз, здійснюємо оцінку вартості завданих збитків при аварії, проводимо експертизу по дослідженню звуко- та відеозаписів, які відносяться до даної справи. Адвокат допоможе з’ясувати всі обставини ДТП та представлятиме Ваші інтереси в суді.

В яких випадках може знадобитися допомога адвоката по ДТП?

Послуги адвоката по ДТП будуть Вам корисні якщо:

 • Потрапивши в аварію Ви не знаєте як відстоювати свої права;
 • Якщо Вам загрожує позбавлення водійських прав і було складено протокол про адміністративне правопорушення;
 • Ви хочете отримати відшкодування збитків при ДТП.
 • Ви не згодні з інформацією, внесеною в протокол справи;
 • Якщо Вас ввели в оману чи Ви підписалися під неправдивими свідченнями.
 • Якщо Ви хочете оскаржити незаконність дій або бездіяльність працівників поліції.
 • Відносно Вас було порушено кримінальну справу;
 • Інші ситуації, коли потрібна допомога професійного юриста.

Переваги адвоката по ДТП від VIKUPAUTO.KIEV.UA:

 • Завдяки професійній консультації і грамотним діям наших експертів ми корегуємо та ліквідовуємо негативні моменти пов’язані з ДТП.
 • Ми гарантуємо повну підтримку у вирішенні страхових суперечок в найкоротші терміни.
 • Наші юристи контролюватимуть правильність і своєчасність процесуальних дій та представлятимуть Ваші інтереси на всіх етапах.
 • Вам не потрібно самостійно вивчати правові норми та закони. Наші юристи будуть слідкувати за дотриманням законодавства.
 • Наші фахівці являються професіоналами і кваліфікованими спеціалістами в даній сфері та мають практичний досвід в питаннях дорожньо-транспортних пригод.
 • Ми надаємо професійні юридичні поради та консультації.
 • Розробляємо індивідуально під кожного клієнта план і стратегії захисту.
 • Ми гарантуємо Вам повний супровід в усіх інстанціях та на всіх етапах справи.

Як отримати юридичну допомогу в разі ДТП?

Щоб отримати юридичну допомогу залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам по телефону. Телефонуйте прямо з місця пригоди і наш експерт швидко приїде Вам на допомогу.

Адвокатська допомога при статті 124 КУпАП

За 10 місяців в Україні сталося 129 815 дорожньо-транспортних пригод. За фактом ДТП поліція складає протокол на одного або декількох водіїв (може скласти навіть на всіх учасників ДТП), який не є остаточним документом про визнання винної в аварії сторони.

Остаточне рішення щодо встановлення провини виносить лише суд. Після оформлення всіх документів на місці ДТП працівники поліції передають матеріали справи у відділення поліції, які надалі відправляються на розгляд до суду за місцем події (аварії).

У суді справа буде розглядатися виключно в рамках встановлення винуватця аварії. Постанова суду по статті 124 КУпАП про притягнення особи по адміністративній відповідальності, буде підставою для стягнення завданих збитків з винної сторони в цивільній справі.

Крім того, адміністративна відповідальність за ДТП передбачає можливість позбавлення водійських прав на термін до 1 року. Після позбавлення прав водієві доведеться перескладати практичний і теоретичний іспит в МРЕВ і права будуть повернені лише в разі успішної здачі іспитів. Не ризикуйте своїми правами.

Адвокатська допомога при статті 122 частині 4 КУпАП

Коли при ДТП працівниками поліції було складено протокол по ст. 122 ч.4 КУпАП, а саме створення аварійної обстановки на дорозі внаслідок чого не відбулося зіткнення між транспортними засобами. Як правило транспортні засоби в таких випадках отримують пошкодження внаслідок наїзду на нерухомі або рухомі предмети (стовпи, огорожі, припарковані автомобілі і так далі).

Остаточне рішення щодо встановлення провини виносить лише суд. Після оформлення всіх документів на місці ДТП працівники поліції передають матеріали справи у відділення поліції, які надалі відправляються на розгляд до суду за місцем події (аварії).

У суді справа буде розглядатися виключно в рамках встановлення винуватця аварії. Постанова суду по ст. 122 ч.4 КУпАП про притягнення особи по адміністративній відповідальності, буде підставою для стягнення завданих збитків з винної сторони в цивільній справі.

Крім того, адміністративна відповідальність за ДТП передбачає можливість позбавлення водійських прав на термін до 1 року. Після позбавлення прав водієві доведеться перескладати практичний і теоретичний іспит в МРЕВ і права будуть повернені лише в разі успішної здачі іспитів. Не ризикуйте своїми правами.

Адвокатська допомога при статті 286 ККУ

Кожного дня в Україні трапляється ДТП з отриманням різного ступеня тілесних ушкоджень, в тому числі з настанням смерті, що передбачає кримінальну відповідальність ст. 286 ч.1 (порушення правил безпеки, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження), ч.2 (порушення правил безпеки, що спричинило смерть потерпілого, або заподіяло тяжкі тілесні ушкодження), ч.3 (порушення правил безпеки, що спричинило загибель кількох осіб).

При настанні ДТП за ознаками ст. 286 ККУ необхідно зробити ряд заходів, а саме:

 • Викликати поліцію
 • Викликати медичних працівників
 • Не намагатися самотужки відвести потерпілого в медичний заклад, інакше це буде кваліфіковано як залишення місця зіткнення.
 • Звернутися за допомогою до Адвоката по ДТП.

Чому важлива адвокатська допомога в кримінальній справі особі, винній у ДТП? Тому що адвокат без емоцій оцінить ситуацію і буде супроводжувати клієнта від початку і до завершення справи. Прослідкує за всіма процесуальними нюансами, з’ясує та перевірить всі деталі справи, прийме всі заходи для захисту, а саме проведення автотехнчної, трасологічної експертиз для встановлення істини по справі, пошук свідків і відібрання показів у них. Самотужки некваліфікована людина цього зробить не зможе.

Наші адвокати мають великий досвід і нададуть Вам кваліфіковану допомогу. З нами Ви будете почуватися захищеними, адже ми прослідкуємо, щоб Ваші права та свободи не було порушено.

Допомога в проведенні автотехнічної експертизи

Автотехнічна експертиза встановлює механізм ДТП у відповідності до правил дорожнього руху та займається проведенням цілого ряду комплексних заходів, головною метою яких є виявлення обставин ДТП і винуватця.

Проведення автотехнічної експертизи полягає в наступних дослідженнях:

 • технічний аналіз стану транспортного засобу, встановлення його несправностей, які загрожували безпеці руху, причин їх утворення та часу виникнення;
 • визначення механізму впливу несправності на виникнення та розвиток пригоди;
 • встановлення механізму ДТП та її елементів: швидкості руху (при наявності слідів гальмування та за пошкодженнями), гальмового та зупинного шляхів, траєкторії руху, взаємного розташування авто, особливості погодних умов і рельєфу та інших просторово-динамічних характеристик пригоди;
 • встановлення відповідності дій водія автомобіля у даній дорожній ситуації технічним вимогам Правил дорожнього руху, наявності у водія технічної можливості запобігти пригоді з моменту виникнення небезпеки, відповідності з технічної точки зору дій водія вимогам Правил дорожнього руху, а також встановлення причинно-наслідкового зв’язку між діями водія та ДТП.

Для проведення автотехнічної експертизи нам необхідні вихідні дані, а саме:

 • копія схеми ДТП;
 • відео з місця ДТП;
 • покази свідків;
 • та інші докази.

Допомога в проведенні трасологічної експертизи

Головними завданнями транспортно-трасологічної експертизи є:

 • визначення взаємного розташування транспортного засобу у момент їх контактування;
 • визначення місця зіткнення транспортного засобу і місця наїзду на перешкоду (пішохода), установлення механізму утворення слідів;
 • розташування транспортного засобу відносно проїзної частини на момент контактування.

Вирішення цих завдань здійснюється шляхом дослідження слідів, виявлених на місці ДТП, пошкоджень транспортних засобів.

Тому при проведенні транспортно-трасологічного дослідження необхідні вихідні дані, а саме матеріали справи, у яких зафіксовано сліди.

Допомога в проведенні оцінки вартості завданих збитків при ДТП

Основним завданням автотоварознавчої експертизи є визначення ринкової вартості колісних транспортних засобів та їх комплектуючих. Під час проведення автотоварознавчої експертизи також вирішуються питання розміру відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок ДТП.

Для оцінки пошкодження транспортного засобу внаслідок ДТП потрібен огляд автомобіля, супровідні документи, які мають відношення до реєстрації цього колісного автомобіля, матеріали щодо події, яка спричинила матеріальну шкоду.

Дана експертиза буде вагомим аргументом в суді по відшкодуванні завданих збитків в наслідок ДТП.

Де ми працюємо?

Адвокат по ДТП працює по всій території Києва та Київської області включаючи міста: Обухів, Біла Церква, Українка, Бровари, Вишневе, Васильків, Вишгород, Ірпінь, Фастів, Бориспіль, Боярка, Яготин, Славутич, Буча, Козин, Сквира, Переяслав, Богуслав, Березань, Коцюбинське та інші.

? Яка ціна на послуги адвоката по ДТП?

Ціна на послуги автоадвоката залежить від складності випадку. Залиште заявку або зателефонуйте і дізнайтесь точну ціну послуги у Вашому випадку

? Як швидко адвокат візьметься за справу?

Часто при ДТП діяти треба терміново, тому адвокат буде намагатися якнайшвидше прийти Вам на допомогу

? В чому суть діяльності автоадвоката?

Розібратися в тому, хто винен, мінімізувати негативні наслідки та відновити справедливість

Автоадвокат працює і в інших містах Київської області

1 Step 1
Допомога автоадвоката
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Залиште заявку та отримайте кваліфіковану адвокатську допомогу при ДТП у Києві та Київській області

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

© 2010 – 2020. Терміновий автовикуп в Києві та Київській області.

Call Now ButtonПозвонить сейчас