Автоломбард Київ

 • До $ 25 000 готівкою протягом 1 години
 • Ви отримаєте до 85% вартості авто
 • Гроші під заставу авто від 1,9% на місяць
 • Автоломбард працює в Києві та області
 • Без довідки про доходи і без поручителів

Автоломбард: гроші під заставу авто в Києві і в містах Київської області

Автоломбард – Ви можете отримати гроші під заставу автомобіля вже сьогодні. Ми приймаємо в заставу автомобілі на ходу всіх марок і моделей після 2000 року випуску. Ви отримаєте до 85% від ринкової вартості авто на термін від 1 до 12 місяців. Автомобіль на час застави буде перебувати в цілковитій безпеці на стоянці що охороняється.
1 Step 1
Автоломбард: получить деньги в залог авто
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Автоломбард Київ: простий спосіб отримати гроші під заставу авто

Автоломбард Київ. Терміново потрібні гроші, але не хочете брати кредит в банку? Черги і високі процентні ставки банків, гори документів і можливі відмови в кредиті з року в рік продовжують відлякувати людей. Але якщо Ви є власником транспортного засобу, то легко і швидко можете отримати позику під заставу автомобіля в Києві.

Автоломбард Київ – що це таке?

Автоломбард Київ – це унікальна послуга, яка видає великі суми грошей під заставу авто в місті Київ. Що добре, під заставу приймаються не лише легкові авто, а також вантажівки та спецтехніка. Якщо Ви не хочете продавати машину, але дуже потрібні гроші, просто звертайтеся до нас. Ми готові видати під заставу автомобіля практично будь-яку суму під низькі відсотки.

Переваги автоломбарду від VIKUPAUTO.KIEV.UA:

 • По-перше, гроші можна отримати всього за пару годин. Вам не потрібно вистоювати чергу і збирати необхідні довідки та папери.
 • По-друге, ми не вимагаємо довідок про доходи та інших документів, що підтверджують платоспроможність.
 • По-третє, кожен власник транспортного засобу може отримати у нас займ. Головне, щоб авто було на ходу.
 • По-четверте, ми працюємо в рамках закону і всі документи завіряються нотаріально. Тому угода з нами – це надійно, легально і чесно.

Як взяти у нас гроші під заставу транспортного засобу?

Отримати гроші протягом кількох годин у місті Київ можна залишивши заявку на сайті. Для цього необхідно знайти спеціальну форму заявки «Отримати гроші в заставу авто». Тут потрібно заповнити коротку інформацію: бажана сума позики, його термін, марка авто і модель, контактний номер телефону. Після того, як Ви залишите заявку, Вам передзвонить наш фахівець.

Для початку нам необхідно оглянути машину, оцінити її стан. Тільки після цього наш експерт зможе назвати Вам суму, яку ми зможемо видати в позику під заставу транспортного засобу. Сума позики найчастіше дорівнює 80% ринкової ціни машини. Коли всі питання будуть обговорені, потрібно під’їхати до нотаріуса і оформити всі необхідні документи.

Після закінченню процедур з паперами, Ви отримаєте на руки або на банківську карту (як Вам буде зручніше) всю суму позики. До того ж, Вам дадуть всі документи, що підтверджують факт угоди та її законність, а також графік виплат позики. Наш фахівець відвезе Ваш автомобіль, який Ви залишили нам у заставу на стоянку, що охороняється. Забрати машину можна відразу ж після виплати позики.

Автоломбард в Києві: умови позики під заставу машини:

 • Відсоткова ставка: від 1,9% в місяць.
 • Термін: від 1 до 12 місяців.
 • Сума позики: від 500 до 20 000 доларів.
 • Час отримання позики: від 30 хв до 2 годин.

Автоломбард Київ: які документи потрібні?

 • паспорт або ID-карта;
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • паспорт транспортного засобу (ПТС).

Вимоги до автомобіля:

Зрозуміло, авто повинно бути на ходу і в хорошому стані. Важливо пам’ятати, що ми приймаємо під заставу тільки автомобілі випущені після 2000-го року.

З іншого боку, автоломбард в Києві приймає машини під заставу в будь-якому кузові, будь-якої марки, моделі та комплектації. Здати швидко в автоломбард можна авто таких марок: Ford, Audi, Toyota, Mercedes, Daewoo, Hyundai, Chery, Nissan, Volkswagen, Opel, Skoda, Mitsubishi, Chevrolet, Mini, SEAT, Infiniti, Pontiac, Dacia, Jeep, BMW, Ssang Yong, Volvo, Mazda, Lexus, Acura, Peugeot, Renault, Porsche, Citroen, Fiat, Land Rover, Honda, Smart, Geely, Kia, ЗАЗ и другие.

Автоломбард Київ не приймає в заставу такі автомобілі:

 • вкрадені, або в розшуку;
 • в кредиті, під заставою у інших фінансових організацій;
 • з непогашеними штрафами за порушення правил дорожнього руху і т.д.

Від чого залежить сума позики під заставу авто в Києві?

Сума, яку автоломбард в місті Київ готовий видати в позику під заставу авто залежить від:

 • стан автомобіля і комплектуючих;
 • популярність моделі і попит на ринку;
 • ринкова ціна на даний автомобіль;
 • пробіг і знос.

Автоломбард Київ: де ми працюємо?

Наш фахівець може під’їхати на огляд і оцінку автомобіля в будь-яку частину міста Київ. Ми працюємо у всіх районах столиці: Шевченківський, Дарницький, Святошинський, Голосіївський, Солом’янський, Подільський, Деснянський, Дніпровський, Печерський, Оболонський.

Крім того, ми працюємо по вулицях: Саксаганського, Хрещатик, Володимирська, Пушкінська, Анни Ахматової, Богдана Хмельницького, Кіото, Басейна, Короленківська, Велика Васильківська, Стеценко, Академіка Туполєва, Щусєва, Симона Петлюри, Маршала Малиновського, Жилянська, Богатирська, Вокзальна, Льва Толстого, Кирилівська, Ревуцького та іншим.

1 Step 1
Автоломбард: получить деньги в залог авто
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

? Скільки можна отримати за авто в автоломбарді?

До 85% від ринкової ціни автомобіля

? На який термін видається позика в автоломбарді?

Автоломбард видає гроші на термін від 1 до 12 місяців

? Які автомобілі можна здати в автоломбард?

У автоломбард можна здати авто на ходу всіх марок і моделей після 2000 року випуску

Коли терміново потрібна велика сума грошей, то автомобільний ломбард – це гідний вихід з ситуації, що склалася. Але звертаючись в автоломбард за послугою, потрібно виважено підходити до угоди. Існують нечесні ломбарди, в рекламних оголошеннях яких зустрічаються привабливі пропозиції, а вже при оформленні договору раптово спливають нові обставини, не на вашу користь. В цьому випадку необхідно відмовитися від підписання договору і піти від такого кредитора. Шахраї часто користуються безвихідною ситуацією клієнта і їх довірливістю.

Що важливо перевірити в першу чергу

Перш за все, непогано було б перевірити документи. Легальна фірма має на руках весь перелік документів і дозволів на свій вид діяльності. Всі клієнти можуть зажадати для ознайомлення свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, статутні документи і перевірити наявність ліцензії. Не варто зв’язуватися з організацією, яка відмовляється надати документи або знаходить інші причини відмовити клієнту в ознайомленні.

Перед підписанням договору між сторонами обмовляється сума позики, термін, на який він видається, і процентна ставка за користування грошима.

До підписання договору необхідно уважно ознайомитися з його текстом, перевірити відсутність замаскованої комісії, платежів. Варто звертати увагу на написи, зроблені дрібним шрифтом. Автомобільні ломбарди самі проводять оцінку транспортного засобу і зберігають його на своїх стоянках, що охороняються без додаткової оплати. Це також зазначено в договорі.

Цілодобова робота самого ломбарду не надає додаткових гарантій збереження автомобіля. В період перебування автомобіля в заставі ломбард повинен забезпечувати його повну безпеку і збереження на критій стоянці.

Технічний стан автомобіля, його пробіг, наявність пошкоджень кузова важливі показники збереження автомобіля. Бувають випадки, що в період знаходження автомобіля в заставі, ним користуються інші особи. В акті прийому-передачі транспортного засобу завжди відзначається показник одометра.

Варто пам’ятати, що фірма, яка дорожить своєю репутацією, завжди дотримується чинного законодавства, йде на компроміс з клієнтом, гарантує збереження закладеного майна і може додатковим договором продовжити термін позики.

За консультаціями ви можете звернутися до нас, наші співробітники з радістю нададуть всю цікаву для вас інформацію і дадуть відповідь на ваші запитання. Ми підберемо оптимальне рішення в складній ситуації.

Чи варто користуватися послугами автоломбарду чи ні

За останні роки автоломбард користується великою популярністю серед людей. Що це за організація, які у неї є переваги і недоліки?

Автоломбард бере під заставу частіше легкові автомобілі як іноземних виробників, так і вітчизняних. В наші дні автоломбарди розширили свої послуги і стали брати під заставу спецтехніку, вантажні автомобілі, водний транспорт і снегоходной.

Якщо є гостра необхідність в грошах, можна розглянути варіанти позик під заставу автомобіля

Провчити гроші під заставу автомобіля набагато простіше в автоломбарді, ніж у банку. Щоб отримати гроші і оформити Автозалог, для цього знадобляться документи на машину і паспорт власника автомобіля. Поручителі, документ підтверджує дохід не потрібні, тому що в заставі залишається транспорт. Оформити позику під заставу автомобіля може кожна людина, у якого навіть зіпсована кредитна історія.

Огляд автомобіля фахівцем автоломбарду

Щоб автомобіль взяли під заставу, його оглядає фахівець. Спеціаліст після ретельного огляду оцінює автомобіль, і називає приблизну ціну та оголошує відсоток. Якщо обидві сторони задоволені результатом, фахівця автоломбарду влаштовує автомобіль, а клієнта сума з відсотками, то укладається договір. Клієнт йде з грошима, а автомобіль відправляють на стоянку, до того моменту, коли господар за ним не повернеться.

Дана угода має свої недоліки і переваги. Великою популярністю користуються сьогодні автоломбарди через спрощеної угоди по кредиту. Угода відбувається між клієнтом і автоломбардів швидко, всі операції прозорі, гроші надходять дуже швидко, графік роботи багатьох ломбардів цілодобовий. Але все-таки щоб зважитися на позику в автоломбарді потрібно розглянути переваги і недоліки.

Переваги автоломбарду

 • Головною перевагою є це швидкість оформлення угоди. Стандартно весь процес оформлення займає від 20 хвилин до 2 годин;
 • Для того щоб оформити угоду, не потрібно підтвердження з боку чоловіка / дружини;
 • Для автоломбарду не важливий ваш дохід, і підтвердження доходу не потрібно;
 • Позика схвалюється 95%, клієнтам, яким потрібні гроші;
 • З документів, які необхідні для здійснення угоди потрібен паспорт і документи на автомобіль;
 • Позику можна оформити від місяця до 1 року;

До додаткових переваг відносяться:

 • Ніякі штрафи не накладаються, якщо клієнт хоче погасити борг достроково;
 • Автоломбард під заставу бере легкові автомобілі, мотоцикли, спецтехніку, вантажні;
 • За стоянку, оцінку фахівця оплачує автоломбард;
 • Якщо є можливість надати кілька видів техніки, фахівці автоломбарду оформлять кілька угод;
 • Лояльний графік платежів, у разі якщо відсотки були достроково виплачені, змінюється сума щомісячного платежу;

Недоліки автоломбарду

 • Найголовнішим недоліком, є відсутність особистого автомобіля на якийсь час. Несолодко доведеться тим, хто звик їздити на автомобілі. При заставі автомобіля в ломбард машина залишається на автостоянці, можна отримати приблизно 80-90% від вартості автомобіля.
 • Варто не думати про те, що автоломбард – це благодійність, якщо не оплачувати вчасно обумовлену суму, автомобіль піде у власність автоломбарду, а через кілька прострочених місяців буде виставлений на продаж;

Велика частина клієнтів автоломбарду, орієнтовно 80%, це люди, які вміють цінувати свій час і гроші. Автоломбард необхідний тим людям, які займаються бізнесом, терміново потрібно погасити борг по іпотеці або ж якісь важливі сімейні потреби. Для відповідальних власників автомобілів, автоломбард – це кращий спосіб вирішити свої тимчасові фінансові труднощі.

Бракує коштів: чи допоможе автоломбард

Автоломбард – це фінансова установа, в якому можна отримати короткострокову позику під заставу автомобіля. Розглянемо плюси і мінуси такого кредитування, популярність якого швидко зростає, і пов’язані з ним ризики.

Найбільш охоче в автоломбарді візьмуть в заставу автомобіль не тільки вітчизняного виробництва, а й імпортний. Але деякі ломбарди візьмуть мотоцикл, спецтехніку, вантажний автомобіль або катер.

Автоломбард зазвичай працює за наступною схемою. Для оформлення договору досить пред’явити паспорт позичальника, ідентифікаційний код і технічний паспорт автомобіля. Поручителі і довідка про доходи автоломбарду, як правило, не потрібні. Не потрібно і згода другого з подружжя. Кредитна історія також практично не впливає на рішення про позику. При подачі заявки автомобіль проходить експертну оцінку, від якої залежить сума і процентна ставка кредиту. Якщо обидві сторони умови влаштовують, укладається договір і закладене транспортний засіб залишається на стоянці.

Переваги автоломбарду очевидні:

 • швидкість оформлення позики і отримання грошей;
 • гнучкий графік погашення;
 • кредит можна взяти на будь-який термін, навіть на кілька днів;
 • заборгованість без штрафу можна погасити достроково;
 • якщо в розпорядженні автовласника є кілька транспортних засобів, можна відразу оформити кілька позик;
 • прозорі умови угоди.

Статистика показує, що схвалення отримує 95% поданих заявок. Ще одна перевага – автоломбард оплачує працю оцінювача, забезпечує страховку автомобіля і його зміст на стоянці.

Головний недолік автоломбарду в тому, що автолюбитель залишається без машини.

Якщо не вдасться вчасно повернути кредит автоломбарду – транспортний засіб стає власністю ломбарду. Позичальнику дається місяць, щоб погасити борг. Якщо цього не відбудеться, автомобіль виставляється на торги.

Хто звертається в автоломбард?

Ті, кому потрібно отримати кредит швидко. Часто це активні ділові чоловіки, яким гроші потрібні з наступних причин:

 • нестача коштів на ведення бізнесу;
 • складності з виплатою іпотеки;
 • банки відмовляють в необхідному кредиті;
 • раптово знадобилися гроші на лікування або інші сімейні потреби.

Ризики, пов’язані із заставою автомобіля, не дуже великі. У найбільш іншому випадку людина залишиться без машини, але йому не загрожують такі неприємності, пов’язані з банківським кредитом, як зіпсована кредитна історія і нав’язливі дзвінки працівників банку і колекторів. Тому часто автоломбард – швидкий і зручний спосіб отримати необхідну суму.

Сильні і слабкі сторони послуги автоломбард

Напевно, кожна людина в наш час вже чув що то про «автоломбард». Виникає питання: наскільки вигідні фінансові послуги подібних установ? Чи варто скористатися послугами автоломбардів? Розберемося з цими питаннями докладніше.

Автоломбард – це фінансова організація, яка пропонує власникам транспортних засобів короткострокові позики. Щоб отримати гроші, необхідно залишити в заставу свою машину. Для надання кредиту в розпорядженні позичальника має бути авто на українській реєстрації. Але деякі заклади приймають в якості застави спецтехніку, вантажівки і навіть мотоцикли.

Як вчинити, якщо гроші потрібні терміново?

Опишемо спосіб отримання кредиту із заставою легкового авто докладніше. Оформити кредит в банку набагато складніше, ніж отримати гроші в борг у автоломбарді. Щоб підписати договір з компанією, необхідно просто надати папери, що підтверджують вашу особу, а також показати документи на транспортний засіб. Шукати для цього поручителів і отримувати фінансову довідку про доходи з роботи не доведеться, оскільки в якості застави використовується автомобіль.

Подібна форма кредитування доступна кожній людині, адже кредитна історія не грає важливої ​​ролі. Після подачі позичальником заявки автомобіль оцінить незалежний експерт. Клієнт дізнається про процентну ставку, а також сумі кредиту. Якщо його влаштують основні умови співпраці з автоломбардів, можна підписувати договір. Більшість клієнтів відразу ж отримують гроші, а авто йде на стоянку. Коли клієнт автоломбарду поверне кредит, машина знову переходить в його розпорядження.

Послуги автоломбарду володіють як перевагами, так і недоліками. На користь такого варіанту кредитування робить вибір більшість людей.
Клієнт отримає гроші максимально швидко – за день. Угода проводиться на прозорих умовах, графік виплат лояльний. Щоб не помилитися з прийняттям рішення, необхідно вивчити всі переваги і недоліки послуги автоломбарду.

Сильні сторони кредитування в автоломбарді

 • можна отримати гроші в кредит дуже швидко, адже процедура оформлення заявки займає від 30-ти хвилин до 2-х годин
 • отримати автокредит можна без згоди чоловіка або дружини
 • вам не доведеться шукати поручителів і робити довідку про свої доходи з місця вашої роботи
 • практично на всі запити позичальники отримують схвальну відповідь і кредитна історія не має ніякого значення
 • якщо говорити про документи, то вам знадобиться тільки особистий документ і документ на автомобіль
 • Ви можете отримати гроші в кредит на термін від 1 місяця до року

Також до сильних сторін послуги автоломбард можна віднести:

 • дострокова виплата кредиту не супроводжується штрафами та іншими санкціями
 • в заставу можна залишити не тільки автомобіль, але і інші види транспортних засобів
 • автоломбард буде оплачувати вартість оцінки вашого авто, його стоянку і страховий поліс
 • якщо у вас в розпорядженні є різні транспортні засоби, можна отримати кілька кредитів
 • договір можна продовжити в разі потреби, а графік виплат відрізняється гнучкістю.

Слабкі сторони автоломбарду

 • Ви не зможете керувати транспортним засобом, поки не віддасте кредит
1 Step 1
Быстрая заявка
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Хочете просто продати авто? Заповніть заявку. Купимо Ваше авто вже сьогодні.

Автоломбард працює і в інших містах Київської області

Автоломбард займ грошей під заставу будь-якого автомобіля

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

© 2010 – 2020. Терміновий автовикуп в Києві та Київській області.

Call Now ButtonПозвонить сейчас