Викуп авто: продати автобус

 • Ви отримаєте до 95% вартості авто
 • Виїзд оцінювача БЕЗКОШТОВНО
 • Автовикуп по всьому Києву і області
 • Гроші відразу на місці
1 Step 1
Додатково
ТакНі
Післе ДТП?
Авто розмитнене?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Викуп авто: продати автобус. Автобус є видом пасажирського транспорту. За своєю суттю це багатомісний автомобіль, призначений для пасажирських перевезень. Автобуси класифікуються за кількома параметрами: за призначенням, по довжині, по конструкції і компонуванні, по типу та технічної схемою рухової установки.

Як швидко продати автобус?

Зрозуміло, автобуси – це не той вид транспорту, який часто зустрічається на спеціалізованих майданчиках з продажу авто. Це означає, що в цій категорії конкуренція буде менше і продати автобус має бути легше ніж легкову машину. Однак, з меншою конкуренцією можна відзначити і вкрай низький попит. Адже рідко кому знадобиться купити старий автобус.

На щастя, швидко продати такий вид транспорту як автобус можна через автовикуп. Викуп авто готовий за пару годин купити Ваш автобус і тут же виплатити всю обумовлену суму. Ми працюємо на ринку вже більше 10 років і пропонуємо всім клієнтам до 95% ринкової вартості транспорту.

Основні переваги продажу автобуса через VIKUPAUTO.kiev.ua:

 • Продати автобус можна всього за пару годин
 • Об’єктивна і справедлива оцінка
 • Гроші Ви отримуєте відразу на руки всю суму
 • Наші експерти безкоштовно оцінюють автобуси і допомагають з переоформленням
 • Викуп авто робить тільки законні і чесні угоди

Які документи необхідні для продажу автобуса?

Само собою зрозуміло, що законний викуп транспорту передбачає і переоформлення документів, що підтверджують право власності. В результаті, для продажу автобуса Вам знадобиться:

 • паспорт або ID-карта
 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН)
 • тех. паспорт автобуса

Які автобуси викуповує автовикуп?

Викуп авто готовий викупити автобуси будь-якого року випуску і всіх можливих марок. Розміри і кількість місць в автобусі також не має значення. Ми дорого викупимо автобуси таких марок: Богдан, Isuzu, Ataman, Електрон, Астра, Волошка, Рута 40, ZAZ (I-Van), Tata, MAN, Волошка та інші.

Крім того, Ваш автобус може бути в будь-якому стані: з пробігом, битий, новий, нерозмитнений, з поломками, іржавий, аварійний, згорілий, без мотора, потопельник, після ремонту, на єврономерах, після ДТП, не на ходу, зі зламаним двигуном, з битими вікнами, з пошарпали салоном і кріслами і так далі.

? Як швидко можна продати автобус через автовикуп?

Зазвичай процес викупу автобуса займає від 30 хвилин до декількох годин

? Чи вигідно продавати автобус через автовикуп?

Звісно! Автовикуп - це швидкий і вигідно спосіб продати автобус в Києві і в усій Київській області

Як дізнатися ціну автобуса?

Дізнатися безкоштовно ціну на автобус можна прямо на сайті. Для цього необхідно знайти форму заявки і заповнити її. Після чого з Вами зв’яжеться наш фахівець і назве ціну автобуса. До того ж, Ви можете задати питання з приводу продажу або ж відразу продати нам автобус.

Викуп авто: як продати автобус після ДТП дорого?

Найвигідніший спосіб продати аварійний автобус, звичайно ж, викуп авто після ДТП. Жодна авторазборка і жоден покупець не запропонують Вам таких грошей, як пропонуємо ми. Тим більше, що угода з нами це найкомфортніший, вигідний і легальний процес продажу. Ми допомагаємо на всіх етапах викупу і завжди готові піти на зустріч. Скупка автобусів після ДТП навіть бере на себе всі витрати з евакуації битого автобуса.

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас