Адвокат по ДТП Бровари

 • Оцінка вартості завданих збитків

 • Проведення автотехнічної експертизи

 • Проведення трасологічної експертизи

 • Дослідження аудіо- та відео- записи ДТП

Юрист адвокат ДТП Київ і Київська область

Юрист при ДТП Київ допоможе Вам вирішити більшість проблем, які виникли в результаті аварії. Завдяки послуг адвоката при ДТП Ви зможете мінімізувати наслідки дорожньо-транспортної пригоди, а також відновити справедливість.
1 Step 1
Помощь юриста при ДТП
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Адвокат по ДТП Бровари. Аварії і події трапляються на дорогах будь-якого міста чи населеного пункту мало не кожен день. На жаль, дорожньо-транспортна пригода може статися з кожним незалежно від стану дороги або погодних умов. Безпека водія та пішоходів залежить від багатьох факторів, тому не дивно, що в містах відбувається так багато аварій.

Навіщо потрібен адвокат по ДТП в Броварах?

Адвокат по ДТП в Броварах – це людина з вищою юридичною освітою, який допоможе в будь-якій справі, пов’язаній з дорожньо-транспортною пригодою. Кваліфікований фахівець допоможе відстояти Ваші інтереси, ліквідувати або мінімізувати негативні моменти і наслідки аварії.

Потрапивши в дорожню пригоду людина виступає чи потерпілим, або винуватцем. Зрозуміло, юридична допомога може знадобиться як одному, так і другому учаснику. Якщо Ви потерпілий, то Вам необхідно отримати відшкодування збитків від винуватця. А в деяких ситуаціях може виявитися, що Вам доведеться доводити свою невинність.

З іншого боку, кожен може мимоволі стати винуватцем аварії. В такому випадку водієві точно не обійтися без допомоги адвоката по ДТП щоб полегшити ситуацію. Адже будь-яка відповідальність настане для винуватця (адміністративна, цивільно-правова або кримінальна), тільки професійний адвокат зможе Вам допомогти.

За яких обставин необхідна допомога адвоката по ДТП в Броварах?

Без адвоката по ДТП в місті Бровари ніяк не обійтися якщо:

 • На Вас хочуть завести кримінальну справу.
 • За фактом ДТП зафіксовано адміністративне правопорушення.
 • Ви не згодні з показаннями або протоколом справи.
 • Вам загрожує позбавлення водійських прав.
 • Необхідно вирішити спір зі страховою компанією або отримати відшкодування від винуватця події.

Переваги адвоката по ДТП в Броварах від VIKUPAUTO.KIEV.UA:

 • По-перше, адвокат по ДТП готовий терміново виїхати до Вас на місце аварії в будь-який день тижня і в будь-який час доби.
 • По-друге, викликавши нашого юриста по аваріях на місце події Ви отримаєте повний контроль правильності складання схеми події і всіх письмових документів.
 • По-третє, наш адвокат вже на місці аварії продумає план дій, оцінить всі слабкі і сильні сторони справи.
 • По-четверте, для швидкого вирішення справи ми ретельно збираємо всі докази, проводимо власне розслідування, виконуємо транспортно-трасологічної та автотехнічну експертизи, вивчаємо все відео- і аудіозаписи справи.

Як швидко отримати допомогу адвоката по ДТП в Броварах?

Терміново отримати консультацію юриста по ДТП або викликати його прямо на місце події можна за телефоном, вказаним на сайті. До того ж, ви можете залишити заявку на сайті, вказавши номер мобільного і ім’я. В результаті, наш юрист по аваріях сам зв’яжеться з Вами в найкоротший час.

Де ми працюємо?

Наші фахівці працюють по всій території міста Бровари. Юрист по ДТП приїде до Вас в будь-яку частину міста, включаючи вулиці: Дмитра Янченко, Київська, Сергія Москаленко, Металургів, Івана Франка, Ярослава Мудрого, Степана Бандери, Тараса Шевченка, Броварський сотні, Лісова, Короленко, Симона Петлюри, Гагаріна, Пушкіна, Євгенія Зеленського, Щолківська, Олександра Білана, Петропавлівська, Маяковського та інших. До того ж, ми працюємо на бульварі Незалежності та по Броварській окружній дорозі.

? Яка ціна на послуги адвоката по ДТП в Броварах?

Яка ціна на послуги адвоката по ДТП в Броварах?

? Як швидко адвокат візьметься за справу?

Часто при ДТП діяти треба терміново, тому адвокат буде намагатися якомога швидше прийти Вам на допомогу

? У чому суть діяльності Автоадвоката в Броварах?

Розібратися в тому, хто винен, мінімізувати негативні наслідки і відновити справедливість

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас