Адвокат по ДТП Бориспіль

 • Оцінка вартості завданих збитків

 • Проведення автотехнічної експертизи

 • Проведення трасологічної експертизи

 • Дослідження аудіо- та відео- записи ДТП

Юрист адвокат ДТП Київ і Київська область

Юрист при ДТП Київ допоможе Вам вирішити більшість проблем, які виникли в результаті аварії. Завдяки послуг адвоката при ДТП Ви зможете мінімізувати наслідки дорожньо-транспортної пригоди, а також відновити справедливість.
1 Step 1
Помощь юриста при ДТП
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Адвокат по ДТП Бориспіль. За останні роки кількість аварій на дорогах Борисполя та інших міст України тільки зростає. Безумовно, причин дорожньо-транспортних пригод безліч: несправності і поломки в авто, відсутність дорожніх знаків в потрібних місцях, захаращення дороги сторонніми предметами, несприятливі дорожні умови, порушення водієм правил дорожнього руху і т.д. Навіть самий уважний і досвідчений водій може потрапити в аварію. І тоді йому не обійтися без допомоги адвоката по ДТП.

Хто такий адвокат по ДТП Бориспіль?

Адвокат по ДТП в Борисполі – це фахівець з юридичною освітою, з багаторічним досвідом роботи в даній сфері, який може в терміновому порядку надати Вам кваліфіковану допомогу в справах, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами. Юрист по ДТП допомагає клієнту відстояти свої права і являє Ваші інтереси в суді, правоохоронних органах та інших державних установах.

В яких ситуаціях не обійтися без допомоги юриста по ДТП в місті Бориспіль?

Залежно від причин аварії та наслідків, винуватця ДТП чекає адміністративна, кримінальна або ж цивільно-правова відповідальність. Само собою, без допомоги юриста по ДТП не обійтися в таких ситуаціях:

 • Необхідно отримати страхове відшкодування після аварії.
 • Потрібно стягнути компенсацію за нанесений матеріальний або моральний збиток від винуватця події.
 • Ви не згодні з відомостями і даними, внесеними до протоколу справи.
 • Вам необхідно провести додаткову експертизу: транспортно-трасологічної, товарознавчу, автотехнічну або розшифровку відео або аудіо доказів справи.
 • Вам загрожує позбавлення водійських прав.
 • На Вас порушують кримінальну справу і т.д.

Основні переваги адвоката по ДТП в Борисполі від VIKUPAUTO.KIEV.UA:

 • По-перше, наші адвокати за роки роботи в даній сфері навчилися швидко аналізувати ситуацію і миттєво складати індивідуальні плани захисту клієнта і способи вирішення проблеми.
 • По-друге, адвокат по ДТП в Борисполі буде супроводжувати Вас і захищати Ваші права від самого початку і до закінчення в суді і закриття справи.
 • По-третє, ми гарантуємо Вам максимальну конфіденційність і професіоналізм.

І нарешті, ми знаємо всі закони. Тому допоможемо в будь-який, навіть самої складної ситуації.

Як викликати адвоката по ДТП на місце аварії в Борисполі?

Викликати адвоката по аваріях на місце ДТП в Борисполі можна зателефонувавши на мобільний телефон, вказаний на сайті. До того ж, Ви можете зв’язатися з нами, залишивши заявку на сайті. Вкажіть номер телефону та ім’я. Адвокат по ДТП зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Що добре, наші фахівці працюють цілодобово і готові хоч зараз виїхати на місце аварії. Телефонуйте нам в будь-який час доби. Ми зробимо все можливе щоб захистити Ваші права і добитися справедливості.

Де ми працюємо?

Юрист по ДТП може під’їхати на місце події в будь-яку частину міста Бориспіль, включаючи вулиці: Шевченка, Привокзальна, Польова, Бежовка, Головатого, Тургенєва, Глубоцька, Київський Шлях, Європейська, Котляревського, Чкалова, Ушакова, Пушкіна, Запорізька, Льва Толстого, Героїв небесної Сотні, Короленка, Івана Багряного, Остапа Вишні та інші.

? Яка ціна на послуги адвоката по ДТП в Борисполі?

Яка ціна на послуги адвоката по ДТП в Борисполі?

? Як швидко адвокат візьметься за справу?

Часто при ДТП діяти треба терміново, тому адвокат буде намагатися якомога швидше прийти Вам на допомогу

? У чому суть діяльності Автоадвоката в Борисполі?

Розібратися в тому, хто винен, мінімізувати негативні наслідки і відновити справедливість

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас