Автоломбард Українка

 • До $25 000 готівкою протягом 1 години
 • Ви отримаєте до 85% вартості авто
 • Гроші під заставу авто від 1,9% на місяць
 • Автоломбард працює в Києві і області
 • Без довідки про доходи і без поручителів

Автоломбард: гроші під заставу авто в містах Київської області

Автоломбард – Ви можете отримати гроші під заставу автомобіля вже сьогодні. Ми приймаємо в заставу автомобілі на ходу всіх марок і моделей після 2000 року випуску. Ви отримаєте до 85% від ринкової вартості авто на термін від 1 до 12 місяців. Автомобіль на час застави буде перебувати в цілковитій безпеці на стоянці що охороняється.
1 Step 1
Автоломбард: отримати гроші в заставу авто
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Автоломбард Українка. Якщо терміново знадобилися гроші, а збирати необхідні для банків довідки та паперу немає часу – звертайтеся в автоломбард Українка.

Автомобільний ломбард в місті Українка – це порятунок для кожного, кому терміново потрібна велика сума грошей. Ви буквально за пару годин можете отримати прямо на руки до 25 000 доларів під заставу своєї машини. При чому ми не вимагаємо ні довідок про доходи, ні купи інших документів. Маючи автомобіль і три основних документа на руках, Ви швидко отримаєте гроші під найнижчий відсоток на ринку.

Переваги автомобільного ломбарду від VIKUPAUTO.KIEV.UA:

 • Оформлення займає всього-на-всього від 30 хв до 2 годин.
 • Сума позики видається відразу одним платежем.
 • Ніяких прихованих комісій, а всі документи і умови строго завірені нотаріусом.
 • Вам не потрібно бояться колекторів, адже в разі непогашення боргу авто буде виставлено на продаж.
 • Ми пропонуємо зручні графіки виплат, які підстроюємо індивідуально під кожного клієнта.

Автоломбард Українка: як отримати гроші?

Швидше за все Ви можете отримати гроші в позику під заставу машини в Українці, якщо залишите заявку на нашому сайті. Вам подзвонить наш фахівець, призначить зустріч. Під час зустрічі буде проведена оцінка автомобіля. Нотаріусом будуть складені і завірені всі документи і договору.

Звичайно, Ви отримаєте на руки всю суму позики і документи, що підтверджують факт і умови угоди. Вони в обов’язковому порядку будуть нотаріально завірені. Машина відправиться на нашу парковку. Вона буде знаходиться там поки Ви не погасите заборгованість.

Умови позики під заставу автомобіля в Українці:

 • Термін позики – від 1 до 12 місяців.
 • Ставка відсотка – від 1,9% на місяць.
 • Сума позики – до 80% ринкової вартості Вашого автомобіля.

Для отримання грошей під заставу авто потрібні такі документи:

 • технічний паспорт машини;
 • цивільний паспорт (ID-карта);
 • ІПН.

Автоломбард в Українці: яку машину можна здати під заставу?

По-перше, автомобіль під заставу повинен бути в прийнятному стані і на ходу. По-друге, транспортний засіб повинен бути випущено після 2000 року.

Ломбард авто в Українці готовий прийняти легкові машини, вантажні авто і спеціалізовану техніку. Що добре, транспорт може бути будь-якої існуючої марки: Skoda, Fiat, Daewoo, Toyota, Nissan, Honda, Citroen, Volkswagen, Dacia, Smart, Kia, Ford, Volvo, Mercedes-Benz, Subaru, Hyundai, Jeep, Opel, BMW, Lancia, Porsche, Seat, Land Rover, Chevrolet, Chery, Peugeot, Renault, Audi, Lexus, Ravon, Great Wall, Suzuki, Mazda, Infiniti, Mini, Geely, Alfa Romeo, Acura, Ssang Yong, ЗАЗ, MG, Iveco, Hitachi, КамАЗ, Isuzu, ЗІЛ, Caterpillar, Tatra, Daf, УАЗ, Man, Tata, Scania, Bobcat і інші.

Ломбард авто Українка не приймає крадені транспортні засоби, автомобілі без документів, машини з неоплаченими штрафами за перевищення швидкості, авто в розшуку, не на ходу і т.д.

Де ми працюємо?

Терміновий займ в Українці під заставу машини можна отримати в будь-якій частині міста, включаючи вулиці: Вишнева, Промислова, Південна, Соснова, Юності, Енергетиків, Будівельників, Придніпровська, Ігнатівська, Чапаєва, Пушкіна, Прирічна, Приозерна, Шевченко, Загребельна, Гагаріна, Лісова та інші. До того ж ми працюємо на Дніпровському проспекті, по провулках Молодіжний і Залізничний.

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас