Скільки дійсна оцінка автомобіля

 • Ви отримаєте до 95% вартості авто
 • Виїзд оцінювача БЕЗКОШТОВНО
 • Автовикуп по всьому Києву і області
 • Гроші відразу на місці
1 Step 1
Додатково
ТакНі
Післе ДТП?
Авто розмитнене?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Скільки дійсна оцінка автомобіля. Автомобіль, як новий, так і старий завжди має якусь ціну. В Україні це питання особливо актуальне, адже у нас власник може продати навіть саме бите транспортний засіб. А для цього, звичайно ж, потрібно його оцінити.

Що таке оцінка машини і в яких випадках вона потрібна?

Оцінка автомобіля, по правді сказати, може знадобиться лише в кількох випадках: або власник хоче отримати кредит під заставу машини, або авто бажають продати. У таких випадках потрібно знати скільки коштує транспортний засіб на даний момент. І якщо оцінка здійснюється для подальшого продажу машини, то для початку потрібно дізнатися її ціну.

Ціна уживаного автомобіля залежить від багатьох факторів, наприклад:

 • марка, модель, тип кузова, комплектація;
 • рік випуску, стан і пробіг авто;
 • популярність даної марки і моделі на вторинному ринку і попит на неї;
 • стан деталей автомобіля, його кузова і салону;
 • була заміна деталей, а якщо заміна була, то на які (оригінальні чи ні);
 • країна реєстрації машини (розмитнено авто чи ні);
 • чи потрапляв транспортний засіб в ДТП і т.д.

Скільки дійсна оцінка автомобіля?

Само собою, оцінка кожної індивідуальної машини може як сильно падати в ціні, так і борг час триматися в такому ж ціновому діапазоні. Якщо дана марка і модель автомобіля залишається актуальною у автолюбителів через час, то і ціна її відповідно не впаде. Однак, з плином часу транспортний засіб продовжує зношуватися і старіти. Особливо якщо власник після оцінки продовжує їздити на ньому. Збільшується пробіг, стираються шини, зношуються запчастини, іржавіє кузов і т.д.

Не кажучи вже про моральний знос. Адже щороку автовиробники випускають нові, оновлені моделі, поліпшені і більш інноваційні автомобілі. Таким чином, збільшується конкуренція на ринку, і ціна машини з пробігом може сильно впасти.

Крім того, довгостроковість оцінки також залежить і від попиту на транспортний засіб саме цієї марки, моделі та року випуску. Тому що якщо на авто не буде покупця, а власник все одно хоче його продати, то він сам почне скидати ціну не залежно від оцінки автомобіля.

Оцінка машини точно буде актуальна лише в перебігу декількох місяців. Це пов’язано також з порою року. Наприклад, на зиму ціна авто трохи падає так як в холод і сніг багато водіїв бояться їздити. Тому покупка транспорту відкладається на весняний період.

Як дізнатися ціну машини?

Дізнатися ціну автомобіля можна декількома способами:

 • По-перше, порівняти ціни на аналогічні авто на дошках оголошень і на спеціалізованих сайтах.
 • По-друге, можна викликати оцінювача, який огляне і оцінить машину за певну плату.

І нарешті, ціну автомобіля можна дізнатися безкоштовно, зателефонувавши нашим оцінювачам за телефоном, вказаним на сайті або ж залишивши заявку на оцінку авто. У формі заявки вкажіть номер телефону, марку, модель і рік випуску транспортного засобу, додайте фотографії, вкажіть чи бував автомобіль в ДТП і розмитнений він. Потім натисніть кнопку «Дізнатися ціну авто». Ми зателефонуємо Вам і назвемо ціну Вашої машини безкоштовно.

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас