Переваги та недоліки низько- профільної гуми

 • Ви отримаєте до 95% вартості авто
 • Виїзд оцінювача БЕЗКОШТОВНО
 • Автовикуп по всьому Києву і області
 • Гроші відразу на місці
1 Step 1
Додатково
ТакНі
Післе ДТП?
Авто розмитнене?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Поговоримо про вибір гуми для машин. Трохи зануримося в історію виготовлення шин. В кінці 30-х років, така відома французька фірма, як Мішлен, почала випуск низкопрофильной гуми. У зв’язку з тим, що покришки були не найкращої якості і дорогі за ціною, гума не отримала масового продажу. У 1978 році італійська фірма Піреллі виправила ситуацію. Винайшла і запустила масове виробництво моделей покришок Р6 і Р7.

Низькопрофільні покришки для автомобілів – це та гума, у якій профіль до ширини повинен бути до 80 см. У разі, якщо покришки мають немаленьку вартість. А також присутні швидкісні показники, то це, швидше за все, низькопрофільна гума.

Сьогодні, в нашому світі, високопрофільні покришки користуються великим попитом, ніж низькопрофільні. Власники сімейних автомобілів. А також джипів – кросоверів віддають перевагу високопрофільної гумі. Низькопрофільні покришки користуються найменшим попитом. Підходять більше до спортивних видів автомобілів. А також для тюнінгу автомобіля. Насправді низькопрофільна гума найбезпечніша гума.

Плюси низкопрофильной гуми:

 • низькопрофільна гума дає впевнене водіння на будь-якій дорозі, автомобіль легко керований. Ця гума користується попитом у власників спортивних моделей з потужним двигуном;
 • на провідних колесах автомобіля під час старту гума моментально обертається;
 • на дорозі машина поводиться спокійно. У разі виконання будь-якого маневру, машина з упевненістю рухається в тому напрямку, куди повернуть кермо;
 • при гальмуванні, машина зупиняється, як укопана, що дає уникнути аварії.

Також одним з плюсів низкопрофильной гуми є те, що вона реально ефективна. Сприяє убезпечити автомобіль і пасажирів, що знаходяться в автомобілі, під час руху. Своїм зовнішнім виглядом низькопрофільна гума дуже стильна.

Мінуси низкопрофильной гуми:

 • недовга експлуатація. Але тут можна і посперечатися, якщо їзда спокійна і по хороших дорогах, то і експлуатація гуми збільшується. Якщо ж лихачити по бездоріжжю, то і результат говорить сам за себе – часта зміна шин.
 • не особливо комфортно себе почуваєш під час їзди. На диски і шини йде велике навантаження в зв’язку з тим, що низько профільна гума знижує амортизацію;
 • важко знайти шиномонтажку, яка візьметься за ремонт або перекидання гуми з дисків на диски. Так як в нашому сучасному світі не все шиномонтажки мають таке обладнання.

Автолюбителі і водії задаються постійним питанням – чи дійсно гума низького профілю служить менше і зношується швидше, ніж високого профілю? Давайте розберемося. До складу низкопрофильной гуми додають спеціальну домішку, яка перешкоджає швидкому зношування шин. А якщо лихачити на бездоріжжі, то ніякі покришки, якими б вони потужними були, чи не будуть вічними. Звідси висновок, щоб гума служила довгий час – потрібно вибирати спокійну їзду, з найменшими маневрами по асфальтованій дорозі.

В недалекому минулому, шини низького профілю продавалися в автосалонах разом з автомобілями. У зв’язку з тим, що виробники таких автомобілів підганяли підвіски під низькопрофільні шини. При «перевзування» і установці шин високо профілю, ходова частина машини не готова до таких змін і йде швидкий знос підвіски.

При виборі шин для свого автомобіля необхідно дотримуватися заводських розмірів колеса, кожен автомобіль має свої розміри шин.

У разі недотримання та нехтування рекомендацій виробників машин за розмірами шин, які повинні бути встановлені на кожен автомобіль свої діаметри. У власників автомобілів можуть виникнути проблеми з коробкою передач. Особливо негативно це позначається на АКП (автоматична коробка передач). При зміні діаметра гуми, щодо рекомендованого розміру, необхідно перенастроювати світло фар.

Отже, підіб’ємо підсумки. Якщо заводом виробником діаметр гуми на автомобіль передбачено низькопрофільний, то краще не ігнорувати, інакше наслідки будуть сумними, ремонт встане в «копієчку».

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас