7 найбільш поширених збоїв масляного фільтра

  • Ви отримаєте до 95% вартості авто
  • Виїзд оцінювача БЕЗКОШТОВНО
  • Автовикуп по всьому Києву і області
  • Гроші відразу на місці
1 Step 1
Додатково
ТакНі
Післе ДТП?
Авто розмитнене?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Масляний фільтр відповідає за підтримання мастила компонентів вашого двигуна. У міру циркуляції масла через двигун воно збирає забруднюючі речовини і сміття. Масляний фільтр дозволяє вберегти двигун від «сміття», збираючи всі ці забруднюючі речовини і частинки. Але масляний фільтр може виходити з ладу, що означає, що двигун не буде захищений від потрапляння туди бруду, тому при пошкодженні масляного фільтра необхідно якнайшвидше його замінити. Розглянемо найбільш поширені збої масляного фільтра.

Найбільш поширені причини виходу з ладу масляного фільтра

Більшості автовласників не доводиться сильно турбуватися про заміну масляного фільтра поза технічного обслуговування, так як його довговічність і надійність зазвичай досить висока. Однак якщо ви помітите певні симптоми в вашому автомобілі, то потрібно замінити масляний фільтр на новий. В іншому випадку ви можете ризикнути пошкодити двигун, що буде коштувати вам великих грошей.

Нижче наведені 7 основних симптомів несправного масляного фільтра в вашому автомобілі. Як тільки в машині з’явиться один з цих симптомів, то відразу ж відвезіть свій автомобіль до найближчого автомеханіка, щоб він міг замінити фільтр.

Індикатор

При несправності масляного фільтра залишки масла досягають двигуна. Ці залишки можуть з часом накопичуватися, викликаючи несправність і вихід з ладу інших деталей. Коли це відбувається, індикатор перевірки двигуна загоряється на приладовій панелі.
Будьте обережні, це не єдина причина, по якій Check Engine може спалахнути.

Перегрітий двигун

При забитому масляному фільтрі масло може зіткнутися з перешкодами на шляху до внутрішньої рухову систему. В результаті, двигун не отримає необхідної мастила для своїх рухомих компонентів. Як відомо, тертя між металевими компонентами буде генерувати тепло. Двигун може перегрітися, тому що масло не стоятиме на перешкоді утворенню тепла. Коли це відбувається, на приладовій панелі можна побачити індикатор «Перевірити двигун» або індикатор тиску масла.

Слабка продуктивність

Продуктивність вашого автомобіля може також бути сигналом несправного масляного фільтра. Якщо у вашому двигуні накопичуються забруднюючі речовини через неправильну фільтрації масла, це знизить здатність двигуна генерувати енергію для автомобіля. Це означає, що при натисканні на педаль газу машина буде прискорюватися гірше.

Дим з вихлопної труби

Погляньте на дим, який виходить з вихлопної труби вашого автомобіля. Дим від вихлопних газів виглядає брудним? Якщо з вихлопної труби йде коричневий або чорний дим, то це може бути пов’язано з забитим масляним фільтром. Через це також може бути запах гару в салоні.

Низький тиск масла

Приладова панель вашого автомобіля оснащена індикатором тиску масла. У звичайних ситуаціях індикатор покаже звичайне кількість тиску масла, яке практично не змінюється. Але якщо ви помітите падіння тиску масла під час водіння, у вас точно є проблема з тиском масла. Ймовірно, це пов’язано з забитим масляним фільтром, який запобігає правильне циркулювання потоку масла в двигуні.

Витоку масла

Досить часто буває так, що масло звідкись випливає. Це дуже помітно самі автолюбителі по масляним плям на різних деталях автомобіля. В такому випадку необхідно відразу звернутися до майстра, щоб замінити деталь і усунути протікання масла, так як це ще й небезпечно з точки зору пожежної безпеки.

Металеві шуми

Коли масло не може правильно циркулювати в двигуні, то металеві компоненти стикаються один з одним, а тертя призводить до двох речей. Як вже говорилося вище, це призведе до перегріву двигуна, але також викличе багато металевих шумів. Водієві досить легко помітити всі ці металеві шуми, так як вони виразно чутні при заведеному двигуні.

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Call Now ButtonПозвонить сейчас